Na kontaktoni

Struktura Hebei Hongji Shunda çeliku Engineering Co., Ltd.

Adresë

Room 1207, Interstellar centre, Changjiang Road, Yuhua District, Shijiazhuang, Hebei, China

E-mail

hongjishunda@gmail.com

telefon

0086-134 6341 3339

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne